Slajd 1

Slajd 2

Slajd 3

Slajd 4

Slajd 5

Slajd 7

Slajd 8

Slajd 9

Automatyka pomiarowo-regulacyjna

Wszystkie automaty pomiarowo kontrolne przeznaczone do basenów prywatnych dostarczane są wraz z minitesterem chlorowym lub tlenowym (zależnie od wersji), płynami buforowymi do kalibracji sond pH i redox, lancami ssącymi oraz zestawem montażowym. W komplecie nie zawiera się filtr wstępny, który można zamówić dodatkowo.

Obiekty prywatne

Zdjęcie

Poolcontrol L pH/tabletki chlorowe

Urządzenie przygotowane do współpracy z urządzeniami przygotowującymi płynny roztwór chloru z wolnorozpuszczalnych tabletek chlorowych lub z granulatu. Opis jak Poolcontrol L 2200321, zamiast pompki chlorowej zainstalowano zawór elektromagnetyczny.

 

Zdjęcie

Poolcontrol L pH/chlor płynny

Do pomiaru i regulacji pH i Redox, całość zmontowana na płycie, z 2 membranowymi pompami dozującymi, 2 lancami ssącymi, komorą pomiarową z kontrolą przepływu, elektrodami pH i Redox oraz zestawem montażowym. Przeznaczone do wanien do hydromasażu i basenów o pojemności do 200 m³.

 

Zdjęcie

Pool Charly pH/chlor

Kompaktowe urządzenie do automatycznego dozowania korektora pH oraz płynnego chloru. W zestawie dwie pompki wężykowe z lancami, celka pomiarowa z kontrolą przepływu, elektrodami pH i redoks oraz zestaw montażowy. Przeznaczone do basenów prywatnych o nieckach o pojemności maksymalnie 60m³.

 

 

Zdjęcie

Pool Charly pH/tlen

Kompaktowe urządzenie do automatycznego dozowania korektora pH oraz sterowanego czasem dozowania płynnego tlenu (Aquablanc). W zestawie dwie pompki wężykowe z lancami, celka pomiarowa z kontrolą przepływu, elektrodą pH oraz zestaw montażowy. Przeznaczone do basenów prywatnych o nieckach o pojemności maksymalnie 60m³. Nie zalecane do wody o temperaturze wyższej niż 27oC.

 

Zdjęcie

Pool control SP pH/chlor

Urządzenie do pomiaru i regulacji pH i redoks. W zestawie dwie pompki wężykowe, dwie lance ssące, celka pomiarowa z kontrolą przepływu, sondy pH oraz redoks, zestaw montażowy. Całość zmontowana na płycie. Urządzenie przeznaczone do wanien (Whirpool) i basenów prywatnych do maksymalnej pojemności 100m³ wody.

 

Zdjęcie

Pool control SP pH/tlen

Urządzenie do automatycznego dozowania korektora pH oraz sterowanego czasem dozowania płynnego tlenu (Aquablanc). W zestawie dwie pompki wężykowe, dwie lance ssące, celka pomiarowa z kontrolą przepływu, sonda pH oraz zestaw montażowy. Całość zmontowana na płycie. Urządzenie przeznaczone do wanien (Whirpool) i basenów prywatnych do maksymalnej pojemności 100m³ wody.

 

Obiekty publiczne

Zdjęcie

POOL CONTROL XL

Cyfrowe urządzenie pomiarowo-regulujące do automatycznego dozowania regulatora pH (pH minus i/lub pH plus) i chloru. Umocowane na ściennej pycie montażowej, z armaturą przepływową, sondami do pomiaru pH i zawartości chloru, filtrem wstępnym oraz zestawem montażowym.

 

Zdjęcie

POOL CONTROL XXL

Cyfrowe urządzenie pomiarowo-regulujące do automatycznego dozowania regulatora pH (pH minus i/lub pH plus) i chloru. Umocowane na ściennej pycie montażowej, z armaturą przepływową, sondami do pomiaru pH, wartości Redox i zawartości chloru, filtrem wstępnym oraz zestawem montażowym.

 

Zdjęcie

Pool control XXL sg

Cyfrowe urządzenie pomiarowo-regulujące do automatycznego dozowania regulatora pH (pH minus i/lub pH plus) i chloru. Umocowane na ściennej pycie montażowej, z armaturą przepływową, sondami do pomiaru pH, wartości Redox i zawartości chloru, filtrem wstępnym oraz zestawem montażowym. Sonda chlorowa przepływowa, bez elektrolitu, tak zwany system otwarty.

 

Zdjęcie

Pool Control XL sg

Cyfrowe urządzenie pomiarowo-regulujące do automatycznego dozowania regulatora pH (pH minus i/lub pH plus) i chloru. Umocowane na ściennej pycie montażowej, z armaturą przepływową, sondami do pomiaru pH i zawartości chloru, filtrem wstępnym oraz zestawem montażowym. Sonda chlorowa przepływowa, bez elektrolitu, tak zwany system otwarty.