Slajd 1

Slajd 2

Slajd 3

Slajd 4

Slajd 5

Slajd 7

Slajd 8

Slajd 9

Czystość, pielęgnacja


Zdjęcie

Randklar

Niepieniący środek o dużej zawartości substancji aktywnych, służący do usuwania osadów tłuszczowych i kosmetycznych na linii wody i w rynnie przelewowej.

 

 

Zdjęcie

Randklar S Żel

Niepieniący środek o dużej zawartości substancji aktywnych w postaci żelu, służący do usuwania osadów wapiennych i nieorganicznych na linii wody i w rynnie przelewowej.

 

 

Zdjęcie

RANDKLAR A ŻEL

Niepieniący środek o dużej zawartości substancji aktywnych w postaci żelu, służący do usuwania osadów tłuszczowych i kosmetycznych na linii wody i w rynnie przelewowej.

 

 

Zdjęcie

KERACLIN F

Kwaśny środek do gruntownego czyszczenia niecki basenowej i obrzeża, zawierający do  kwasu fosforowego nie powodujący korozji  elementów metalowych. Do stosowania na basenach krytych.

 

 

Zdjęcie

Flisan

Bardzo silny alkaliczny środek czyszczący zawierający wysokiej jakości detergenty rozpuszczające tłuszcze i osady z mydła, szamponów, sadzy lotnej, kosmetyków i innych substancji organicznych.

 

 

Zdjęcie

Compactal

Bardzo silny kwaśny środek zawierający kwasy mineralne (solny i fosforowy) do mycia  niecek i obrzeży na basenach odkrytych. Usuwa wszelkie osady atmosferyczne i wapienne.

 

 

Zdjęcie

REINFIX RAPID

Silny kwaśny środek zawierający kwasy  mineralne (solny i fosforowy) do basenów  odkrytych, przy dużych zanieczyszczeniach  do basenów krytych.

 

 

Zdjęcie

Banisol G

Kwaśny środek do regularnego usuwania osadów wapiennych i atmosferycznych na basenach odkrytych.

 

 

 

Zdjęcie

Banisol S

Kwaśny środek do regularnego usuwania osadów wapiennych i chemicznych na obrzeżach niecki i jej okolicach na basenach krytych.

 

 

Zdjęcie

Banisol A

Alkaliczny środek czyszczący do usuwania tłuszczy, sadzy lotnej, osadów kosmetycznych i resztek mydła na basenach odkrytych, krytych i w pomieszczeniach natryskowych.

 

 

Zdjęcie

Multisan

Skoncentrowany środek myjąco-dezynfekujący do gruntownego czyszczenia glazury, kafelek,pisuarów, muszli klozetowych, armatury łazienkowej. Nie zawiera aldehydów i podobnych substancji zabronionych w UE.

 

 

Zdjęcie

Sanitsan

Skoncentrowany środek do regularnego mycia i dezynfekcji sanitariatów, obrzeży niecek basenowych i innych pomieszczeń wymagających dezynfekcji. Nie zawiera aldehydów.

 

 

Zdjęcie

SPEZIALREINIGER VA FUR EDELSTAHL

Specjalny środek do czyszczenia elementów ze stali szlachetnej i chromowo-niklowej,
antykorozyjny.
UWAGA! Elementy czyszczone wycierać do sucha i nie płukać wodą.

 

Zdjęcie

SANIBLANC

Koncentrat do czyszczenia silnie zabrudzonych sanitariatów, usuwa osad wapienny, moczowy oraz rdzę. Nie niszczy glazury i armatury łazienkowej.

 

 

Zdjęcie

SAUNAREINIGER

Bakteriobójczy środek do codziennego mycia i dezynfekcji saun. Usuwa bakterie, pot i osady kosmetyczne z por i szczelin w drewnie.

 

 

Zdjęcie

DAMPFBADREINIGER

Pachnący, alkaliczny środek usuwający zanieczyszczenia organiczne w łaźniach parowych (tureckich).

 

 

 

Zdjęcie

CALZESTAB -EISEN-EX

Zapobiega powstawaniu osadów wapiennych, metalowych (miedź, srebro), rdzawych. Nadaje się przede wszystkim do wody twardej i źródlanej.

 

 

Zdjęcie

METAL MAGIC

Usuwa żelazo, miedź, srebro i inne metale z wody basenowej i ze ścian basenów bez potrzeby jego opróżniania. Nie niszczy folii PVC, glazury, farb chlorokauczukowych i stali szlachetnej.

 

 

Zdjęcie

Chemosan

Wysokoaktywny środek dezynfekujący do solariów, saun, łaźni parowych, przebieralni, o działaniu bakteriobójczym i grzybobójczym. W stężeniu użytkowym nie niszczy szkła akrylowego, powierzchni lakierowanych, nie powoduje korozji.