Slajd 1

Slajd 2

Slajd 3

Slajd 4

Slajd 5

Slajd 7

Slajd 8

Slajd 9

Zapachy premium

Zapachy Premium to nie tylko gama bogatych doznań zapachowych, ale przede wszystkim najwyższa jakość uzyskana poprzez produkcję komponentów zapachowych w jednej z najstarszych perfumerii w Europie, specjalnie dla grupy Chemoform.

Nasze produkty to uniwersalne zapachy znajdujące zastosowanie zarówno w saunie, jak i w łaźni parowej, są także bardzo wydajne poprzez wysoką intensywność zapachu - zalecamy zmniejszone dozowanie dla uzyskania pożądanego efektu.

Zapachy te urozmaicają proponowany przez nas asortyment i pozwala zadowolić najbardziej wymagającego klienta.

1. Zaczarowany Las

Kompozycja ta zabiera nas na letni spacer po lesie. Niesie z sobą aromaty drzew iglastych, aromaty piżma, owocowe nuty dojrzałych jeżyn, otulonych promieniami słońca.

2. Dzika Konwalia

Bardzo delikatny, kwiatowy bukiet konwalii z akcentami jaśminu, róży, lawendy i kwiatu ylang - ylang, stanowiącej serce tej kompozycji. Świeżość liści podkreśla delikatny bukiet zapachu.

3. Powiew Wschodu

Zapach drewna cedrowego oraz florenckiego irysu jednoczą się w całość tej orientalnej kompozycji. Zielone i owocowe nuty nadają lekkość i świeżość. Bukiet kompozycji przypomina piżmo, świeżą żywicę, wanilię dopełniając się wzajemnie i nadając zapachowi wrażenie obfitości.

4. Świątynia Ognia

Inspiracją do stworzenia tego zapachu była woń kadzideł. Na kompozycję zapachową wpływ miał także zapach drzewa cedrowego, który dopełnia kwiatowa nuta ambry i irysu. Zapach ożywiają i wzbogacają świeże gałęzie sosny oraz lekko owocowe nuty. Całość podkreśla esencjonalne piżmo.

ZALETY:

  • Do stosowania w saunie, jak i w łaźni parowej
  • Wysokoskoncentrowany, przez co oszczędny
  • Wyprodukowany z najwyższej jakości komponentów zapachowych
  • Zmniejszona zawartość substancji alergizujących
  • Nie zmieniają zapachu na kamieniach po wyparowaniu
  • Nie pozostawia nalotu na kamieniach i w przewodach dozownika
  • Łatwo mieszalny z wodą, jak i wzajemnie ze sobą